Gökle ormanın birleştiği proje Sinpaş Gökorman

Sinpaş Gökorman Ümraniye konut projesi

100 metre yükseklikte yeşili kucakladığınızı düşünün. Öyle manzaradan, uzaktan değil. Elinizi uzatıp ağaçlara dokunun, güne sizi ziyarete gelen kuşlarla uyanın. Üstelik şehrin tam ortasında! Ümraniye – Şile Yolu üzerindeki Sinpaş Gökorman konut projesi ile şehirden de kopmayın, doğadan da…

Geliştirdiği projelerle büyük yatırım imkanları sunan Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’ndaki 18.konut projesi olan Gökorman ile yeni bir yaşamın kapısını daha aralıyor. Gökorman’da doğa ilk kez mimari ile gökyüzüne uzanıyor!

Doğa ile evinizin arasına hiçbir şey giremeyecek!

Gökorman Çekmeköy adres

Ümraniye – Şile Yolu üzerinde ve Çekmeköy ormanının yanı başında yer alan proje, doğadan ilham alarak dünyanın en yeni tasarım trendi ile yeşili balkonlara ve blok cephelerine taşıyor. Dört mevsim renk değiştiren peyzajıyla hem gökyüzünü hem doğayı sıra dışı bir şekilde buluşturan Sinpaş Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, ahşap balkonları ve yaz-kış rahatlıkla kullanılabilecek şeffaf odaları ile doğa ile evinizin arasındaki tüm faktörleri dışarıda bırakıyor; ailenizi huzurlu ve sıcak evinizle baş başa bırakıyor.

İster bahçenin tadını çıkarın ister şeffaf odalarda doyasıya manzaranın!

Gökorman Çekmeköy ormanı manzaralı örnek ev

100 metre yükseklikte bile ağaca dokunma imkanı sunan sıra dışı cephe tasarımıyla, katlı blok yaşantısını bambaşka bir boyuta taşıyan Sinpaş Gökorman’da mevcut tasarımın tadını çıkarmak için de pek çok seçenek bulunuyor. Üst katlarda ahşap balkon, teras ve özel ısıtma sistemiyle yaz kış konfor sunan şeffaf odalar ile alt katlarda bahçeli konut seçenekleri bulunuyor. Projede 1+0 daireden 4+1 daire tipine kadar, küçük büyük tüm ailelere uygun yaşam seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş Gökorman 2017’nin en değerli projeleri arasında

Sinpaş Gökorman konut projesi

Doğadan kopmadan şehrin içinde yer alan ve 420 konuttan oluşan proje, özellikle çalışan ve çocuklu aileler için ideal koşullarda konut sahibi olma imkanı sunuyor. 1+0’dan 4+1’e farklı yaşam seçenekleri bulunan Gökorman’da oyun alanları çocukların rahat ve güvenilir bir şekilde çocukluğunu yaşaması için özel olarak tasarlanırken, projenin yanı başında yer alan 10bin metrekarelik komşu park, yürüyüş ve bisiklet parkuru ile çok amaçlı spor imkanlarıyla çocuklarla birlikte tüm site sakinlerine evinin yanı başında doğa içinde spor imkanı sunuyor. Şubat 2020’de teslimlere başlanması planlanan Gökorman’da lansmana özel %10 fiyat avantajı ve vade farksız 60 ay taksit imkanı mevcut.

Ataşehir’e 10 dakika, Ikea’ya 4 dakika, Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy – Sancaktepe hattındaki yapımı planlanan metro durağına ise sadece 4 dakika mesafede yer alan Sinpaş Gökorman, köprü ve yol bağlantılarına dakikalar içinde ulaşım imkanı sunarak, İstanbul Anadolu yakası konut projeleri arasında yatırım ve yaşam koşullarını bir arada sunan en avantajlı projelerden biri konumunda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir