Kişi başına en fazla yeşil alan Aydos Country’de!

Aydos Country Sancaktepe konut projesi 2017

Şehir insanının hayalidir, yeşil ve mavinin buluştuğu yerlerde yaşamak, sakin ve huzurlu bir şekilde doğayla baş başa kalmak, oksijeni derin derin solumak… Aydos Country ile bu hayal gerçekleşiyor. Sancaktepe’de, Aydos Ormanları’nın yanı başında yer alan, 50 dönümlük arazinin sadece yüzde 30’una kurulan Aydos Country, doğanın içinde, doğayla dost, huzur dolu sıra dışı bir konut projesi…

Hemen her projesine yeşilin ve suyun canlılığını taşıyan, konsept konut projelerinin mimarı Sinpaş GYO, yeni tamamlanan Aydos Country projesiyle şehirden bağlarını koparamayan ancak doğayla yan yana, iç içe yaşamak isteyen aileler için rakipsiz bir fırsat sunuyor. İstanbul’un son yıllarda yıldızı parlayan ilçesi Sancaktepe sınırları içinde yer alan Aydos Country, sunduğu yaşam anlayışı ve standardı ile 2017 yılında Sancaktepe’de en çok beğenilen konut projeleri arasında yer aldı.

Negatif iyonların mutlulukla bir ilgisi olmalı

Aydos Country doğal peysajı

Ormanda yürürken, bir göl ya da deniz kıyısında dinlenirken kendimizi iyi hissetmemizin en önemli nedeni negatif iyonlar. Bilindiği gibi hava negatif ve pozitif elektrik yüklü parçacıklarla dolu. Uzun yıllardır negatif iyonlar konusunda yapılan araştırmalara göre temiz hava solumamız için, santimetreküpteki negatif iyon yoğunluğunun 1500’den fazla olması gerekiyor. Yani insanoğlu ormana, doğaya ne kadar yakınsa kendini o kadar iyi hissediyor. Bundan olsa gerek, Aydos Country projesini incelemek bile insana iyi hissettiriyor.

Modern Dağ Köyü

Aydos Country evleri orman manzarası

Modern country tarzında tasarlanmış dekorasyonuyla doğayla uyum içinde bir yaşam sunan Aydos Country, taş ve ahşap görünümlü evleri, geniş ve ferah balkonları ve ormanla uyum içindeki peyzajı ile tam bir modern zaman dağ köyü hissiyatı veriyor. Pencerelerinden içeri dolan orman ve göl manzarası, şehirden uzaklaşmadan huzurlu bir yaşamın mümkün olabileceğinin de kanıtı adeta. Eğer teslim tarihi beklemek istemiyorsanız, Aydos Country’deki hemen teslim fırsatından faydalanarak bu yaşama siz de ortak olabilirsiniz.

Aydos Country nerede?

Aydos Country nerede - lokasyon

Sancaktepe’nin parlayan konut projesi Aydos Country, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgesi ve yakın gelecekte İstanbul’un merkezlerinden biri olacak Sancaktepe’ye ve Ataşehir’e 10 dk mesafede yer alıyor. Projeden 2 ayrı metro hattı ile şehre kolaylıkla bağlantı sağlanıyor. Sultanbeyli gişelerinden 3. Köprüye yapılan otoyol bağlantısı ile ulaşım konusunda avantaj kazanan bölge, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 12 dakika mesafede yer alırken, İstanbul Finans Merkezi’ne ve bölgede yeni açılacak, 4 bin 300 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi’ne yakınlığıyla da öne çıkıyor. Proje aynı zamanda Bilfen Koleji, Bahçeşehir Koleji, Doğa Koleji ve Küçük Prens İlkokulu gibi pek çok eğitim kurumuna da en fazla 8 dk. mesafede bulunuyor.

Huzur ve sağlık bir arada

Aydos Country Club wellnes & spa

Aydos Country’de sosyal donatılar da doğadan ilham alınarak tasarlanmış. Burada her şey sadece doğaya yakın olmak değil, aynı zamanda sağlıklı ve huzurlu olmak üzerine de kurgulu. Proje sakinlerinin motivasyonlarını artırmak üzere tasarlanan Aydos Kulüp bunun en basit örneklerinden biri. Orman atmosferinin yanı başındaki dinlenme terası sıcacık şöminesi ile samimi, güçlü ve güven dolu komşuluk ilişkilerinin başlangıç noktası olmayı hedefliyor. Fitness, wellness & SPA, kapalı yüzme havuzu gibi sağlık imkanlarına ek olarak 1 dakikalık yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı bulunuyor. Ayrıca toprakla uğraşmayı sevenler için binaların üst katlarında hobi bahçeleri bulunuyor.

Doğayla barışık çocuklar

Aydos Country çocuk oyun alanları

Belki de en önemli konu çocuklar. Mahalle ortamından hızla uzaklaşan şehrin, insandan soyutlanarak trafiğe boğulan sokaklarına inat, Aydos Country çocuklar için tam bir cennet. Mahalle ortamının güven ve sıcaklığıyla çocukların özgürce vakit geçirebileceği geniş çevre düzenlemesinin yanı sıra su oyun alanları ve ağaç evler gibi eğlence imkanları da bulunuyor.

Geniş ve ferah daireler

Aydos Country örnek ev salon dekorasyonu

Doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan ve country tarzı özel iç dekorasyonuyla ön plana çıkan Aydos Country’nin örnek dairesi modern country dekorasyonu ile tasarlandı. 1+1’den 4+1’e farklı yaşam seçenekleri bulunan Aydos Country’de, 68 m2’den 208 m2’ye kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Mayıs 2017’de yaşamın başladığı projede konut satışları da devam ediyor. Proje ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aydoscountry.com ve 4441440’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir hafta sonu biraz orman havası almak isterseniz, rotayı Aydos’a çevirip, Aydos Ormanı manzaralı örnek daireleri mutlaka gezin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir